Сьогодні:
Наш головний принцип: відповідальність та
серйозний підхід до бізнесу!
Наша важлива цінність - це надійність, як спосіб поводитися з нашими Клієнтами, а найважливіше - це відповідальність кожного з членів нашої компанії!
Наша адреса:
Для зв'язку з керівником
LinkedIn Oksana Bondarets

E-mail:info@jobcon.com.ua
E-mail for CV: cv@jobcon.com.ua

 

Порядок роботи

1. Отримання заявки на пошук та підбір персоналу
Ви можете зателефонувати в компанію Job-Consulting Ltd. за тел. (+38044) 223 64 25 та 223 64 26 для замовлення персоналу. Наші консультанти нададуть Вам відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять. і відправлять Вам форму заявки на пошук та підбір необхідного Вам персоналу електронною поштою або факсом. Заявка повинна бути підписана керівником компанії або уповноваженою ним особою, і відправлена нам назад по e-mail або факсом.

2. Збір необхідної інформації для пошуку кандидатів
Після отримання замовлення на підбір персоналу, ми аналізуємо вакансію. Для більш чіткого розуміння поставленої задачі, ми зустрічаємося із керівником компанії або уповноваженими ним на ведення переговорів особами. Ми з'ясовуємо цілі компанії, завдання спеціаліста і умови, в яких він буде працювати. Також на цьому етапі із Клієнтом узгоджується припустимість того або іншого методу пошуку необхідного спеціаліста.

3. Пошук кандидатів
Job-Consulting Ltd. використовує різні методи пошуку кандидатів залежно від вакансії, вимог і терміну виконання замовлення:
 • База даних компанії
  Наша база даних постійно відстежується і поповнюється.
 • Пошук по рекламі
  Ми розміщуємо інформацію про вакансії в пресі, на сайті нашої компанії, а також на спеціалізованих сайтах
 • Додаткові способи пошуку персоналу
  Ми також практикуємо метод пошуку персоналу через професійні об'єднання (форуми, професійні клуби), серед випускників навчальних закладів, бізнес шкіл. Крім цього, використовуються особисті зв'язки й рекомендації.
 • Прямий пошук персоналу (Executive Search)
  Якщо пошук кандидата через ЗМІ та базу даних не є ефективним - єдиним рішенням залишається пошук кандидатів, які активно й успішно працюють в цей час в інших компаніях.
 • Headhunting (полювання за головами)
  Ми також можемо провести переговори про працевлаштування у Вашу компанію з конкретними людьми, які Вас цікавлять. Headhunting - це метод підбору персоналу, коли пошук необхідного кандидата ведеться методами прямого пошуку серед компаній-конкурентів.

4. Відбір кандидатів
Ми проводимо пошук найбільш успішних кандидатів саме для Вашої компанії, для цього ми проводимо попередні телефонні інтерв'ю, відсіювання по формальним вимогам. Оцінюємо професійні навички кандидата. Визначаємо мотивацію кандидата, рівень очікуваної зарплатні. Проводимо співбесіди з кандидатами. Аналізуємо письмові документи (анкети, автобіографії, резюме). Збираємо інформацію про кандидата, відгуки та рекомендації з попередніх місць роботи.

5. Надання успішних кандидатів Клієнтові
Ми надаємо Клієнтові опис кожного успішного кандидату, після чого Клієнт затверджує кандидатів на повторну співбесіду з ним, після якої визначається найбільш успішний кандидат на відкриту вакансію.

6. Вихід кандидата на роботу і оплата послуг компанії
Після отримання пропозиції про роботу від Клієнта - успішний кандидат виходить на роботу, а щасливий Клієнт сплачує гонорар компанії!

Ми цінуємо довгострокове співробітництво з нашими Клієнтами - в цьому полягає наше професійне визнання.

Наші партнери:

Юридичну підтримку компанії здійснює
Центр екомічних досліджень та управлінського консультування
"Консульт"
www.consult.kharkov.ua

Знижки на послуги забезпечує програма
HR—Discount© 2007, Job-Consulting Ltd.
jobcon.com.ua
Розробка IDAL